Icon

Kullanım Koşulları

Digigarson İnternet Kullanım Koşulları

Giriş: Bu internet kullanım koşulları ("Kullanım Koşulları"), Matrix Teknoloji A.Ş. ("Matrix Teknoloji" veya "Şirket") tarafından işletilen https://www.digigarson.com ve https://www.digigarson.com.tr web sitelerini ("Web Sitesi" veya "Platform") kullanımınızı düzenler. Platformu kullanarak bu Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

Kayıt: Platformumuza kaydolarak veya ziyaret ederek, Matrix Teknoloji'nin sağladığı tüm hizmetleri kullanabilirsiniz. Kayıt sırasında doğru ve güncel bilgileri sağlamalısınız.

Fikri Mülkiyet: Digigarson logosu, markası ve diğer tüm grafikler, logolar, tasarımlar Matrix Teknoloji A.Ş.'nin tescilli ticari markalarıdır. Bu markaların izinsiz kullanımı yasaktır.

Kullanıcı Sorumluluğu: Platform üzerinde gerçekleştirdiğiniz tüm işlemlerin sorumluluğu size aittir. Sahte hesaplar oluşturmak, yanıltıcı bilgiler vermek yasaktır.

Gizlilik: Kullanıcı bilgileri Matrix Teknoloji A.Ş.'nin Gizlilik Politikası'na uygun olarak saklanır ve işlenir.

Yasaklanmış Aktiviteler: Platform üzerinde yasadışı, hileli, zararlı veya tehditkar herhangi bir aktivite gerçekleştiremezsiniz.

Üçüncü Taraf Siteler: Digigarson, üçüncü taraf sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu sitelerin içeriği veya hizmetleri üzerinde herhangi bir kontrolümüz bulunmamaktadır.

Değişiklikler: Matrix Teknoloji A.Ş., bu Kullanım Koşulları'nda herhangi bir zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Değişiklikler web sitesinde yayımlandığında yürürlüğe girer.

İletişim: Her türlü soru, yorum veya öneri için bize aşağıdaki adresden ulaşabilirsiniz: Matrix Teknoloji A.Ş. Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yan Yol Cad. Ataköy Towers A Blok No:20/1 Bakırköy/İstanbul

Yürürlük ve Uygulanabilir Hukuk: Bu Kullanım Koşulları, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına tabidir